AKILALMAZ FORUM YENİ ÜYELER HEMEN AKTİF OLMAMAKTADR SİSTEMİMZ ADMİN TARFINDN ONAY VERİLMEKTEDİR
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!


Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» EBS HIZLI SATIŞ V 1.0.1 + KEYGEN
Paz Haz. 23, 2013 9:23 am tarafından ferhat35

» UÇAKLARI ONLİNE TAKİP ETMEK İÇİN GİRİNİZ !!!
Cuma Mart 23, 2012 7:41 am tarafından Admin

» ETA SQL FULL
Cuma Şub. 17, 2012 11:30 am tarafından Admin

» EBS CARİ KASA V1.0.1 + KEYGEN
Perş. Kas. 17, 2011 12:08 pm tarafından Admin

» EBS CARİ 1.0.7 + KEYGEN
Perş. Kas. 17, 2011 12:00 pm tarafından Admin

» GENEL KÜLTÜR
Perş. Ağus. 18, 2011 10:43 am tarafından Admin

» AĞUSTOS 2011 BANDIRMA
Ptsi Tem. 11, 2011 9:24 am tarafından Admin

» TEMMUZ 2011 ( BANDIRMA )
Ptsi Tem. 11, 2011 9:20 am tarafından Admin

» WWW. NETDÜNYASI.NET
Paz Tem. 10, 2011 2:12 am tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 Profil
 SSS
 Arama
Ortaklar
bedava forum

Assassins Creed: Brotherhood - Full indir

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Assassins Creed: Brotherhood - Full indir

Mesaj  Barış Bir Çarş. Haz. 22, 2011 10:07 amOYUN BİLGİLERİ

Ubisoft’un Prince of Persia serisi ile elde ettiği becerileri kullanarak yarattığı Assassin’s Creed, Brotherhood ile üçüncü çıkarmasını gerçekleştiriyor.


İkinci oyunda seriye dahil olan Ezio’nun bir kez daha başrolü üstlendiği Brotherhood, online multiplayer moduyla da seride bir ilki temsil ediyor. İkinci oyundan çok kısa bir süre sonra sahne alan ve bu yüzden bazı endişeler taşımamıza yol açan Brotherhood’un tam sürümü sonunda elimizde. Bakalım bizleri utandıracak bir oyun mu geliştirmiş Ubisoft?

SUNUM:

İlk oyundan itibaren yaratılan atmosferin dışına çıkmıyor Brotherhood ve kendi güvenli sularında yüzmeyi tercih ediyor. Yaklaşık 3 GB’lik bir ön yükleme ile karşılıyor oyun bizleri. Bu yüklemenin ardından beyaz rengin odanızı aydınlatacağı kısa bir yükleme ekranına daha hazırlıklı olun. Herşeyi atlattıktan sonra Animus’un menüsünde buluyoruz kendimizi ve START tuşuna basarak geçmişe ışınlanıyoruz.

Assassin’s Creed serisinde beyaz rengin önemi büyük. Ana menüden yükleme ekranlarına kadar her yerde bembeyaz bir ekran sizi karşılıyor ve gece lambası gibi odanızı aydınlatıyor. Brotherhood, önceki oyunlardan farklı bir sunuma sahip değil ancak yenilik peşinde koşmasına da hiç gerek yok. Yeterince süre ve para ayrıldığı her yerinden belli olan prodüksiyonun kalitesi sayesinde, etkileyici bir sunuma sahip Brotherhood. Sade ama ilginç bir şekilde fazlasıyla çarpıcı menü tasarımları, hikayenin geçtiği dönemi eksiksiz bir şekilde yaşamanızı sağlayan genel atmosferi ve müzikleriyle kusursuz bir havaya sahip oyunumuz.

ÖYKÜ:

2012 yılındayız. Templar saldırısından kurtulan Desmond Miles ve ekibi, Animus projesini gözlerden ırak ve güvenli bir şekilde devam ettirebilmek için Monteriggioni’ye, harabe halindeki Villa Auditore’ye giderler. İkinci oyundan tanıdık gelecek olan Villa Auditore’de saklanan ekibimiz, Ezio ile birlikte maceralarına kaldıklarına yerden devam edeceklerdir.

Animus’a girdiğimizde 1499 yılında açıyoruz gözlerimizi. İkinci oyunun sonunda gördükleri yüzünden kafası karışık olan ve canını zor kurtaran Ezio Auditore, amcası Mario ile birlikte Monteriggioni’ye geri döner. Ancak beklenmedik bir saldırıyla karşılaşırlar. Cesare Borgia kasabaya saldırır, Mario’yu öldürür ve Apple of Eden’ı ele geçirir. Ailesi ile birlikte güçlükle kaçan Ezio, dağılan suikast kardeşliğini tekrar toparlamak için Templar’ların merkezi olan Roma’ya gitmeye karar verir.

Brotherhood, seri içinde öykü anlatımı konusundaki en yetenekli oyun. Kaliteli ve dramatik tonu yüksek ara videolarla sıklıkla desteklenen hikaye, oyuncuyu şaşırtan dönemeçleriyle oldukça derin. Uzun oyun süresiyle beraber sizi içine alacak kalitede bir hikaye bu ve Brotherhood öyküsünü anlatırken bir an bile tökezlemiyor. Serinin ikinci oyununda yer alan Ezio’yu tekrar yönetmemiz de oyunun artılarından. Zaten tanıdığımız ve benimsediğimiz bir karakteri yönettiğimiz için yeni hikayenin içine girmekte zorlanmıyoruz.

GRAFİKLER:

Ubisoft Montreal, ufak dokunuşlarla en yakışıklı Assassin’s Creed’ e hayat vermiş. Serinin ilk iki oyununda pek çok görsel sıkıntı mevcuttu hatırlarsanız. Yoğun ekran kırılmaları, AA problemi, özensiz kaplamalar ve göz acıtan gölgelendirmeler, serinin çarpıcı atmosferine balta vuruyorlardı. Brotherhood’da bu sorunlar tamamen ortadan kalkmış değil ancak olabildiğince törpülenmiş. Böylece çok daha temiz grafiklerle karşılaşıp çocuklar gibi sevindik.

Karakter animasyonlarındaki kalite aynen korunmuş. Özellikle ikinci oyunu baz alırsak, neredeyse aynı işçilikle karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Kötü birşey değil bu elbette; Ezio binaları tırmanırken, koşarken ve savaşırken, inanılmaz gerçekçi animasyonlarıyla göz dolduruyor. Kontrol ettiğiniz kişinin gerçek bir insan olduğunu hissettirecek kadar güzel ve zengin animasyonlara sahip Brotherhood. Sokakları dolduran halka baktığımız zaman da benzer bir kalite görüyoruz. Yaşanan olaylara tepki veren, şaşıran, korkup kaçan insanlarla dolu sokaklar. Görsel açıdan bu kadar çarpıcı bir atmosferin sunulduğu oyunlarla pek sık karşılaşmıyoruz bugünlerde.

Düşmanlarda ise bu durum birazcık değişiyor ve gerçeklikten uzaklaşan animasyonlar çıkıyor karşımıza. Sizi kovalamak için binaları tırmanırken bir anda Spider-man esnekliğine kavuşan, çekirge gibi sıçrayan ve hızlı çekime alınmış gibi yanınızda bitiveren düşmanlar, öldüklerinde de kemiksiz bir canlı gibi esnek pozisyonlarda yere serilebiliyorlar. Serinin başından süregelen bir problem bu. Yüz animasyonları ise genel açıdan baktığımızda kaliteli ancak sizi rahatsız edecek bir donukluğun varlığı hemen hissediliyor. Karakterlerin gözleri cam gibi, donuk ve tepkisiz. Dudak animasyonları ise zaman zaman diyaloglara eşlik edemiyor ve senkron bozuluveriyor. Gene de bu söylediklerimizin oyunun genel kalitesini bozacak boyutlarda sıkıntılar olmadığını belirtelim.

Mekan tasarımlarına baktığımızda, eşine zor rastlanır bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu hemen anlıyoruz. İlk Assassin’s Creed bu konuda bizi yeterince tatmin etmemiş ancak ikinci oyunda müthiş bir tempo yakalamıştı seri. Yapımcıların özenli işçiliği, Brotherhood ile zirve yapmış durumda. Oyunda Roma başta olmak üzere birkaç farklı haritada gezineceksiniz. Zamanınızın büyük bölümünü çalacak olan Roma ise ağzınızı açık bırakacak. 1400'lü yılların Roma şehri, tüm gerçek tarihi yapılarıyla hayat bulmuş durumda. Bu güzel şehri ziyaret edenlerin hemen gözüne çarpacak olan görkemli Colosseum (kolezyum), bugün altından arabaların geçtiği dev su kemerleri ve sütunlar, Roma harabeleri ve inatla zamana direnen Pantheon, haritayı zenginleştiren detaylar olarak dikkat çekiyorlar. Brotherhood sizi ensenizden tutuyor ve 1499 yılının Roma şehrine bırakıveriyor. Atmosfer yaratma konusunda o kadar yetenekli ki, alışma süreci yaşamadan geçmişte hissediyorsunuz kendinizi.

Assassin''s Creed Brotherhood resimlerini burada bulabilirsiniz.

Farklı kültürlerden gelen sanatçılardan oluşan yapım ekibi, tarih hakkındaki engin bilgilerini oyunun her karesine yedirmiş durumda. Bugün bile ayakta olan tarihi yapıların yakınına geldiğinizde SELECT tuşuyla kısa ama yararlı bilgiler edinebiliyorsunuz, üstelik gerçek görseller eşliğinde yapılıyor bu kısa sunum. Bunun dışında dönemin yaşam tarzını bize olabildiğince doğru gösteriyor Brotherhood. Sokaklardaki insanların durumu, dini yaymak için vaaz veren rahipler, gondollara evsahipliği yapan su kanalları, dönemin sanatçıları tarafından yaratılmış gerçek tablolar ve benzeri eserler, şehir halkının kıyafetleri, kısacası en ufak detay tarihi gerçeklere olabildiğince dayanıyor. Bu bile Assassin’s Creed: Brotherhood’un (dahası tüm serinin) ne kadar uzun bir çalışmanın ürünü olduğunu kanıtlıyor aslında.

Kaplamalar oldukça kaliteli, serinin önceki oyunlarına oranla daha özenli bir işçilik duruyor karşımızda. Roma’nın ve ziyaret ettiğimiz diğer bölgelerin gerçekten yaşadığını hissetmemize yardımcı oluyor kaliteli kaplamalar. Kamerayı manuel olarak çok yakın noktalara çektiğiniz zaman detaylarda ufak kaybolmalar yaşanıyor ancak bunlar çok doğal kusurlar. Dinamik ışıklandırma ise tek kelimeyle muhteşem. Haritayı detaylandırmanızı sağlayan kulenin birine çıkıp senkron işini yaptığınızda batan akşam güneşinin yüzünüzü ısıttığını hissedeceksiniz. Kulenin dibindeki samanlığa gerçekleştireceğiniz mantıksız atlayışın hemen öncesinde Roma’ya derin bir nefes alarak bakın. Muhteşem şehir manzarasına vuran güneş ışığı ve dar sokaklarda yarattığı gölge oyunları sizi büyüleyecek. İyice baktınız mı? Tamam, şimdi atlayabilirsiniz samanlığa.

Kamera istifa etmeyi düşünen, bu yüzden de işini savsaklayan bir şirket çalışanı gibi davranıyor çoğu zaman. Siz binalara tırmanıp örümcek yeteneklerinizi sergilerken, sizi başarıyla takip etmiyor ve alakasız noktalarda durup tırmanacağınız bir sonraki basamağı görmenizi engelliyor. O yüzden sağ başparmağınızı analogdan ayırmayacağınızı ve kamerayı manuel olarak ayarlayacağınızı belirtelim. Bu sorun çatılarda koştururken de ortaya çıkıyor. Ezio’nun kıvraklığına ve ani yön değiştirmelerine ayak uyduramıyor kamera. Siz bir sonraki çatıya atlamaya çalışırken, sırf kameranın yanlış açısı yüzünden 20 metreden aşağı düşüp yere kapaklanabiliyorsunuz. Bu sorun size iki iş yüklüyor; hem Ezio’yu yöneteceksiniz, hem de oyunun kameramanı gibi davranıp sürekli manuel ayarlarla en doğru açıda tutacaksınız kamerayı.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum;
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista , Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
RAM: 1.5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista - Windows 7
Ekran Kartı: Shader Model 3.0 veya üzeri destekli DirectX 9.0 uyumlu 256 MB
Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı DirectX Version: DirectX 9.0
Hard Disk: 8 GB

Önerilen;
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista , Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6700 2.6 GHz ya da AMD Athlon 64 X2 6000+ veya üzeri
Ekran Kartı: GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 veya üzeri
Ses Kartı: 5+1 ses kartı

FİLESERVE

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


NETLOAD

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


ALINTIDIR:http://www.fulloyun.com
avatar
Barış

Mesaj Sayısı : 191
Points : 627
REP PUANI : 2
Kayıt tarihi : 31/07/10
Nerden : BANDIRMA

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz